O mnie

Psycholog sportu

Zawodnik dyscypliny skoków przez przeszkody

Instruktor jeździectwa

Miłośnik zwierząt

Nazywam się Monika Medygrał.

 

Jestem magistrem psychologii oraz absolwentką studiów podyplomowych z psychologii sportu na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Ze sportem jestem związana od zawsze. Od najmłodszych lat grałam w koszykówkę, piłkę ręczną, biegałam i jeździłam na nartach, aż w końcu w wieku 12 lat znalazłam swoje miejsce w świecie jeździectwa. Zdobyłam II klasę sportową w dyscyplinie skoków przez przeszkody. Posiadam uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna. Realizuję się jako trener wszechstronnie przygotowując zawodników oraz konie do startów w zawodach.

Zdobyte doświadczenie zawodnika oraz trenera pozwala mi lepiej zrozumieć  i określić trudności z jakimi mierzy się przychodzący do mnie sportowiec, trener czy rodzic, a wykształcenie psychologiczne umożliwia mi podjęcie właściwych działań. 

Posiadam doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi, młodzieżą jak i z osobami dorosłymi. Współpracowałam z zawodnikami takich dyscyplin jak m. in. siatkówka, piłka nożna, tenis ziemny, tenis stołowy, jeździectwo, pływanie czy żeglarstwo. Organizowałam zajęcia z treningu mentalnego na obozach sportowych  i prowadziłam wykłady wraz z warsztatami dla rodziców i trenerów młodych sportowców.

Przykładając dużą wagę do samodoskonalenia systematycznie biorę udział  w stażach szkoleniowych, warsztatach i konferencjach naukowych.  W trosce o jakość swojej pracy regularnie uczestniczę w superwizji.

Prywatnie, uwielbiam spędzać czas czytając książki wśród przyrody w otoczeniu zwierząt. Jestem też  wielbicielką kawy i włoskiego jedzenia :) 

Psycholog sportowy Podkarpackie - Zapraszam do współpracy.